Vytlačiť

Doplnková výživa a šport

Počas mojej praxe pozorujem nárast zdravotných problémov, dokonca aj u mladých športovcov. Analýzy zdravotného stavu ukazujú deficit a nepomer najmä minerálnych látok, vitamínov, úbytok kostnej hmoty i chrupaviek. Prečo je to tak?

Potraviny, z ktorých pripravujeme jedlo, neobsahujú to, čo by mali. Majú vysoký deficit výživných látok (najmä stopové minerálne prvky, vitamíny, mastné nenasýtené kyseliny Omega3 už nenájdete skoro nikde). Pestovanie rastlín je urýchľované v záujme vyšších výnosov, zvieratá sú kŕmené neprirodzenou stravou. Jednoducho - zo stravy nedostaneme toľko, čo by sme potrebovali. Pozrite si výsledok výskumov - a to isté sa týka ďalších a ďalších potravín:

      

Preto dodanie chýbajúcich nutrientov vo forme kvalitných prírodných doplnkov stravy zlepšuje zdravie. Ak má telo potrebnú výživu, odbúrajú sa sprievodné javy ako: malátnosť, únava, bolesti kĺbov, únavové zranenia atď. Zlepšuje sa vytrvalosť, sústredenosť, psychická odolnosť, skracuje sa čas rekonvalescencie (to znamená menej vymeškaných tréningov, žiadne únavové úrazy...)

Produkty Forever Living spĺňajú prísne kritériá, sú prírodné, sú maximálne vstrebateľné, sú vyvážené (aby sa do organizmu dostali látky v správnom pomere) majú certifikát deklarujúci, že neobsahujú látky považované za doping    

Kombinácia produktov na podporu a obnovu kĺbov-chrupaviek-kostí :  nápoj na kĺby Forever Freedom + kyselina hyalurónová Active HA + komplexné minerály Nature-MinNa lokálne použitie hrejivý krém na bolesti, narazeniny, modriny, výrony Aloe Heat Lotion, alebo chladivý krém uvoľňujúci bolesť pri zápaloch kĺbov a svalov Aloe MSM Gel.    

Produkty môžete objednávať jednotlivo, alebo vo zvýhodnenej dvoj mesačnej kúre:

                          

            kúra A - 158 €                                            kúra B - 166 €

objednávky píšte prosím na e-mail :    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Produkty na lepšiu imunitu :  niektorý z aloe vera nápojov čistý Aloe Vera Gel /brusnicový Berry Nectar /broskyňový Bits´N Peaches / na kĺby Forever FreedomForever Immublend, Forever Kids + Active Probiotic cca 2x ročne 1 balenie.

Výhodné mesačné balíčky: